Trial Services

 

 

Genel Müdür Mesajı için tıklayınız...

Hakkımızda
 
2004 yılında kurulan Bosphocom, Telekomünikasyon Kurumu’ndan 2 TİP  TR Uydu Servisleri, C Tipi Uzak Mesafe Telefon Hizmeti (UMTH) lisanslarına sahip uluslar arası bir operatör ve sistem entegratörüdür.
Bosphocom, bir telekomünikasyon servis sağlayıcı şirketi olarak uydu üzerinden veri, internet, ses, faks ve görüntü hizmetleri konusunda kurumsal ve bireysel müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılar. Müşterilerinin, karasal hatlara ihtiyaç duymadan, sınırlama ve kesinti olmadan dünyanın her yeri ile sürekli iletişimde olmalarını sağlamaktadır. Şirketlerin telekomünikasyon maliyetlerini düşürecek çözümler üreten Bosphocom, 7 gün 24 saat faal olan Network Management Center (NMS) ve çağrı merkezi ile yüksek kalitede hizmet sürekliliği ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır.
Sistem entegratörü olarak , uluslararası arenada kamu kurum ve kuruluşlarının , TV ve Radyo Medya şirketlerinin ve telekom şirketlerinin her türlü uydu tabanlı altyapı ve uzay kesimi ihtiyaçlarını sunduğu danışmanlık , temin , kurulum , işletmeye alma , eğitim ve servis desteği paketleriyle karşılamaktadır.
Müşterilerine sunduğu kolay montaj ve hızlı destek ile Bosphocom, sahip olduğu bilgi birikimi , nitelikli iş gücü ve teknoloji ile telekomünikasyon sektöründe değişim ve gelişimin öncüsü olarak yer alıyor.
Türkiye’de bugüne kadar gerçekleştirilmiş olan en büyük , toplam 5000 terminal, uydu üzerinden geniş band VSAT şebekesi kurulumu ve işletimi projesini başarıyla hayata geçirmiş olan Bosphocom, sektörde küresel bir otorite olan İngiliz Comsys danışmanlık şirketinin yayınladığı son Comsys Report 11th Edition ( 11 inci Comsys VSAT raporu ) da da belirttiği gibi, ülkemizin uydu haberleşme sektöründe pazarın en hızlı büyüyen lider şirketidir.